تالار عروسی در شمال تهران چگونه است؟
دی ۲۶, ۱۳۹۶
راهنمای انتخاب کیک عروسی!
بهمن ۲۳, ۱۳۹۶
نمایش همه

ملاک های انتخاب تالار عروسی

ازدواج یکی از مهمترین مراحل زندگی هر کسی است که دوست دارد به بهترین نحو برگزار شده و خاطره خوبی برای او و میهمانان به یادگار بگذارد.

انواع تالار عروسی در سراسر کشور وجود دارد که با توجه به نیاز مشتری و توانمندی خود به ارائه خدمات به عروس وداماد ها می پردازند.

اما ملاک های انتخاب تالار عروسی چه چیز هایی باید باشد و از میان این همه انتخاب چطور تالار پذیرایی دلخواه خود راانتخاب کنیم؟

ویژگی های یک تالار پذیرایی خوب

تالار پذیرایی باید ویژگی هایی داشته باشد تا در گزینه های مطلوب  عروس و داماد ها قرار بگیرد برخی ویژگی های یک تالار پذیرایی خوب عبارت است از:

 

انعطاف پذیری در برنامه ها

انعطاف پذیری به آن معناست که در نوع برگزاری مراسم و هزینه ها انعطاف پذیر باشد و به مشتریان این امکان را بدهد برمبای رویاهای خودشان برای شب عروسی شان برنامه ریزی کنند.

تالار پذیرایی باشگاه نیاوران از جمله تالار پذیرایی هایی است که سلیقه و خواست عروس و داماد را در اولویت های خود قرار داده است و می کوشد در تحقق شب رویایی زندگی شان آن ها را یاری کند از این رو برنامه تالار پذیرایی باشگاه نیاوران از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است.

 

دسترسی خوب و رفت و آمد آسان

ترافیک شدید و مشکلات رفت و آمد سبب شده که دسترسی خوب و امکان رفت و آمد آسان به عنوان یکی از مهمترین ویژگی های یک تالار پذیرایی مورد توجه تمامی زوج های جوان با سلایق مختلف و انواع تالار پذیرایی دلخواه مورد توجه قرار گیرد.

تالار پذیرایی باشگاه نیاوران دریکی از مناطق خوب تهران واقع شده و دسترسی به آن بسیار مطلوب است از سوی دیگر موقعیت جغرافیای خوب باشگاه نیاوران سبب شده عروس و داماد ها در زیباترین شب زندگی خود امکان استفاده از آب و هوای مطلوب مناطق شمالی شهر تهران را هم داشته باشند.

منوی باز غذایی

پذیرایی مهمانان برای عروس و داماد و خانواده های ایشان از اهمیت بالایی برخوردار است و همه به جلب رضایت میهمانان و کیفیت غذاها بسیار اهمیت می دهند.

بنابر این یک تالار پذیرایی خوب باید از کیفیت بالای منوی غذایی و تنوع مطلوب برخوردار باشد تا سلیقه زوج های جوان را تامین کند.

تالار پذیرایی باشگاه نیاوران با سرآشپز حرفه ای و کادر مجرب قادر به طبخ انواع غذاهای باب طبع مشتریان با قیمت مناسب است و از این رو مورد توجه اکثر مشتریان می باشد.

ظرفیت تالار

یک تالار عروسی خوب باید از ظرفیت مطلوبی برخوردار باشد تا عروس داماد بتوانند بر مبنای نیاز تمام میهمانان خود را به خوبی پذیرایی کنند.

تالارپذیرایی باشگاه نیاوران با ۵۰۰ نفر ظرفیت این امکان را به شما می دهد تا از میهمانان خود به بهترین شکل ممکن پذیرایی کنید.

مبلمان و تزئینات

انواع تالار عروسی باید از مبلمان و تزئینات مناسبی برخوردار باشند و وسایل بکار رفته در تالارپذیرایی باید درحدامکان نو و با کیفیت باشد.

تالار پذیرایی باشگاه نیاوران با دکوراسیون بسیار شیک و جذاب از جدید ترین طرح های دیزاین برای زیبایی هرچه بیشتر باشگاه نیاوران بهره برده است.

پرسنل حرفه ای و خوش اخلاق

در مراسم عروسی پرسنل باشگاه ازجانب عروس وداماد میزبان میهمانان هستند بنابر این حسن اخلاق و برخورد پسندیده آن ها با میهمانان از اهمیت بالایی برخوردار است.

در تالار پذیرایی باشگاه نیاوران ما با میهمانان شما مانند اعضای خانواده خودمان برخورد خواهیم کرد و نهایت احترام و توجه به میهمانان شما از وظایف ما خواهد بود.

پارکینگ خودرو

میهمانان با خودروهای شخصی در مراسم عروسی حاضر می شوند و اگر جای پارک تالار عروسی از شرایط مطلوبی برخوردار نباشد قطعا موجب اتلاف وقت و ناراحتی عروس و داماد ومیهمانان آنها خواهد شد.

در تالار پذیرایی باشگاه نیاوران ما به امر پارکینگ و محل نگهداری خودرو توجه ویژه داشته ایم تا مشتریان از این باب به زحمت نیفتند.

هزینه های تالار عروسی

هزینه در امر انتخاب تالار عروسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. عروس وداماد می کوشند ضمن صرفه جویی در هزینه ها از امکانات موجود نهایت استفاده راببرند.

تالار پذیرایی باشگاه نیاواران با ارائه امکانات بی نظیر می کوشد بهترین خدمات را به مشتریان ارائه کند در عین حال هزینه های باشگاه نیاوران در سطح مطلوبی است و تلاش شده حداکثر رضایت مشتریان را در نظر بگیرد. انعطاف پذیری تالارپذیرایی نیاوران در مقابل هزینه ها بسیار مطلوب است و تلاش شده رضایت مشتریان جلب شود.

امکانات رفاهی

امکانات رفاهی تالار پذیرایی عروسی برای عروس و داماد و میهمانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید درسطح مطلوبی باشد.

تالار پذیرایی باشگاه نیاوران از امکانات رفاهی و بهداشتی مطلوبی برخوردار است و برای بانوان و آقایان متناسب با نیازهایشان امکانات جداگانه ای را در نظر گرفته است.

 

تالار پذیرایی باشگاه نیاوران می کوشد با ارائه خدمات مختلف پذیرایی ورفاهی امکانات مطلوبی را در اختیار مشتریان قرار دهد و شب باشکوه و به یادماندنی برای آن ها به یادگار بگذارد.

شما از طریق تماس با تالار پذیرایی باشگاه نیاوران می توانید از امکانات این باشگاه مطلع شده و برای بازدید از امکانات ما وقت بگیرید تا از نزدیک باشگاه نیاوران و امکانات آن را مورد بررسی و تحقیق قرار دهید.

مراسم عروسی یکی از مهمترین شب های زندگی هر زوج جوانی است ما با آگاهی از اهمیت این مراسم می کوشیم نهایت توان خود را برای برگزاری یک مراسم خوب برای شما بکارببریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *