راهنمای انتخاب کیک عروسی!
بهمن ۲۳, ۱۳۹۶
نمایش همه

نکاتی که در رابطه بریدن کیک عروسی

 

لایه ای که از کیک برش می دهید لایه ای باشد که طعم آن را دوست دارید.

هنگام بریدن کیک، معمولا عروس و داماد برای راحتی خود طبقه پایین کیک را برش می دهند و معمولا از همان تکه میل می کنند. دقت داشته باشید که سهم شما از کیک عروسی تان همان تکه ای است که برش داده اید. پس در برش کیک عروسی تان دقت کنید که محلی را که می برید و جدا می کنید همان جایی است که مورد علاقه تان است و بعدا در حسرت طعم کیک عروسی تان نمی مانید.

 

هنگام برش کیک چاقو در دست عروس باشد و داماد دست او را بگیرد

بریدن کیک یکی از لحظات نمادین و به یادماندنی شب عروسی تان است. پس مهم است که این کار را با هم انجام دهید. در صورتی که کیک شما با روبان و تور تزیین شده است ابتدا آن را کنار زده و تکه ای به صورت V ببرید. این نوع برش راحت تر برداشته می شود.

 

چاقوی برش کیک را یادگاری نگه دارید

در صورت تمایل چاقو و کفگیر کیک بری را از قبل تهیه کرده و آن را تزئین کنید و با خود به تالار ببرید. همچنین می توانید اسمتان و تاریخ مراسم عروسی تان را روی چاقو و کفگیر حک کنید. مزیت نگه داشتن چاقو و کیک عروسی آن است که شما می توانید در سالگردهای عروسی تان از آنها استفاده و خاطرات گذشته تان را زنده کنید.

 

در خصوص نحوه خوردن کیک از قبل تصمیم بگیرید

برخی از عروس و داماد ها تمایل دارند که با هم کیک را میل کنند و همزمان برشی از کیک را در دهان یکدیگر بگذارند و برخی دیگر دوست دارند به نوبت کیک را میل کنید. در این خصوص از قبل تصمیم بگیرید.

 

زمان سرو کیک عروسی

زمان سرو کیک عروسی تان را از قبل مشخص کنید. شما می توانید کیک عروسی تان را بعد از شام در بین مهمانانتان پخش کنید و به عنوان دسر از آنها پذیرایی کنید. همپچنین می توانید کیک را برای فردای روز عروسی و پاتختی نگه دارید و در روز پاتختی با کیک از مهمانانتان پذیرایی کنید.

 

قبل از مهمانان به پدر و مادرتان کیک دهید

این لحظه به یاد ماندنی را با پدر و مادرتان به اشتراک بگذارید. حتی اگر تمایل دارید سرو کیک را به روز پاتختی بگذارید تکه هایی کوچک از کیک را به پدر و مادرتان بدهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *